Duben 2012

Festovní vajíčka 2012

12. dubna 2012 v 16:21 | Ruchie |  Ostatní
Po FestCrafts nám tým Animefestu nachystal další novou soutěž, kterou jsme nemohli vynechat. Jsou to Festovní vajíčka, čiže velikonoční vajíčka s anime tématikou.

Ve středu před Velikonocemi k nám přišel Syky a začali jsme společně tvořit. Musím říct, že to byla jedna z nejzábavnějších soutěží, jakých jsem se účastnila. Dlouho jsem se tak nenasmála. Díky brainstormingu a docela rozsáhlé paletě barev jsme vytvořili velice zdařilá vajíčka. Zde můžete obdivovat ty moje a Dajiho. :) Sykyho vajíčka najdete na jeho blogu.

Pokeball byl prvním nápadem, takže nesměli chybět ani pokémoni.

A Totoro zase nemůže chybět v žádné animefestí soutěži, které se účastním. :) Zde ve společnosti malého Totora z křepelčího vajíčka.

Dajiho povedený výtvor, Happy z Fairy Tail. (Pod ním si můžete všimnout křepelčích vajíček. Asi je chrání před zloději, určitě je chce sníst sám.)

Druhý Dajiho výtvor, o jeho záměru se dosud vedou spory. Syky tvrdí, že je to Totorova kostra, já si myslím, že je to Totoro živý, ale ztvárněný v expresionistickém stylu.

Bonus č. 1 - kupo. Už se do soutěže nevešel.

Bonus č. 2 - domo-kun. Stále trpělivě čeká na nafocení. Bude nejspíš součástí podrobnějšího článku na rainbowflakes.blogspot.com. Tam najdete i více informací o průběhu a způsobu tvorby stejně jako další bonus v podobě obrázku vajíček, které jsme tvořili s osmiletou neteří. (Dopředu prozradím jen tolik, že se opět jednalo o pokémony.) Ale protože to bude podrobnější článek, bude ještě chvilku trvat, než ho dopíšu.