Festovní vajíčka 2012

12. dubna 2012 v 16:21 | Ruchie |  Ostatní
Po FestCrafts nám tým Animefestu nachystal další novou soutěž, kterou jsme nemohli vynechat. Jsou to Festovní vajíčka, čiže velikonoční vajíčka s anime tématikou.

Ve středu před Velikonocemi k nám přišel Syky a začali jsme společně tvořit. Musím říct, že to byla jedna z nejzábavnějších soutěží, jakých jsem se účastnila. Dlouho jsem se tak nenasmála. Díky brainstormingu a docela rozsáhlé paletě barev jsme vytvořili velice zdařilá vajíčka. Zde můžete obdivovat ty moje a Dajiho. :) Sykyho vajíčka najdete na jeho blogu.

Pokeball byl prvním nápadem, takže nesměli chybět ani pokémoni.

A Totoro zase nemůže chybět v žádné animefestí soutěži, které se účastním. :) Zde ve společnosti malého Totora z křepelčího vajíčka.

Dajiho povedený výtvor, Happy z Fairy Tail. (Pod ním si můžete všimnout křepelčích vajíček. Asi je chrání před zloději, určitě je chce sníst sám.)

Druhý Dajiho výtvor, o jeho záměru se dosud vedou spory. Syky tvrdí, že je to Totorova kostra, já si myslím, že je to Totoro živý, ale ztvárněný v expresionistickém stylu.

Bonus č. 1 - kupo. Už se do soutěže nevešel.

Bonus č. 2 - domo-kun. Stále trpělivě čeká na nafocení. Bude nejspíš součástí podrobnějšího článku na rainbowflakes.blogspot.com. Tam najdete i více informací o průběhu a způsobu tvorby stejně jako další bonus v podobě obrázku vajíček, které jsme tvořili s osmiletou neteří. (Dopředu prozradím jen tolik, že se opět jednalo o pokémony.) Ale protože to bude podrobnější článek, bude ještě chvilku trvat, než ho dopíšu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama